Naši profesori

Upoznajte profesore u školi jezika Svet reči

Predavači u školi jezika Svet reči su divni ljudi koji vole svoj posao. Talentovani, motivisani i sami poliglote, u učionici stvaraju buduće generacije mladih ljudi koji se ne ustručavaju da uče uvek, od svakoga i na svakom mestu.

Oni su pravi vetar u leđa đacima koji svakim danom postaju bolji: jer su nešto naučili, shvatili, osmislili, povezali, pogrešili pa ispravili i krenuli dalje. Naš đak tako stiče samopouzdanje i budi svest o tome da strani jezik uči da bi upoznao druge ljude i zemlje, da bi studirao, radio, voleo...

Nema univerzalne metode učenja stranog jezika. Izučavajući i primenjujući  mnoge metode shvatili smo da u svakoj metodi dođe trenutak kad počnu da isplivavaju nedostaci. Naš zaključak je : Sve metode su dobre! Samo ih treba pažljivo kombinovati u pravom trenutku. Iako praćene inovacijama, nijednom metodom se jednostavno ne može naučiti jezik za 20 dana.

Naš cilj je da učenje stranih jezika predstavimo kao kreativan i nikada završen proces. To je kao zidanje i opremanje kuće - uvek se tu može štošta doraditi, ukrasiti, dozidati. S druge strane dostizanje svakog jezičkog nivoa  je velika radost i za đake i za predavače.

Ništa ne ostavlja jači utisak na đaka od profesora koji tačno zna šta i zašto radi, koji je uvek koncentrisan i prisutan u tom trenutku, sa tim đacima, na tom času.

Ono što učimo postaje deo onoga što jesmo, zato se trudimo da naši đaci uče samo ono najbolje!

Naša škola

Svet reči je osnovan 2009. godine sa željom da kulturu učenja stranih jezika predstavi kao sastavni i neophodni deo života.

Galerija škole

Newsletter

Prijavite se na naš Newsletter i saznajte više o događajima i novostima u našoj školi.